Stavbyvedoucí

FORTEX - AGS, a.s. (MPSV)

Místo práce
Jílová 1550, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební inženýři výstavby budov (21427)

Pracoviště a kontakty

Firma:FORTEX - AGS, a.s., IČ 00150584
Pracoviště:FORTEX - AGS a.s., Jílová 1550/1, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- vzdělání VŠ nebo SŠ stavebního zaměření
- praxe s řízením staveb (výhodou)
- zkušenosti v oblasti rozpočtování, smluv, dodavatelských vztahů
- znalost stavebního zákona a základních předpisů ve stavebnictví
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (outlook, excel, word)
- autorizace v oboru (nebo možné získat do roku od nástupu)

Nabízíme:
- základní mzda 25-30 tis. Kč (dle praxe,kvalifikace,zkušeností a znalostí) + prémiová složka mzdy (do 20 % zákl.platu)
- týden dovolené navíc
- podpora dalšího vzdělávání
- možnost využití zam.benefitů (příspěvky na živ. poj, lázeňské a wellness pobyty, kulturní akce)
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

Poslední změna:2017-01-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11981160738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou