Recepční

Fortuna Hotels

Místo práce
Bečvářova 2081/14, Praha 10
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hotel na Praze 10 příjme recepční/ho.

Nástup dle dohody, 12ti hodinové směny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- systém zaměstnaneckých benefitů
- možnost vzdělávání
- možnost kariérního postupu v rámci společnosti

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost Aj nutná, další světový jazyk výhodou
- orientace na zákazníka
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- organizační schopnosti
- poctivost, spolehlivost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fortuna Hotels představuje původní značku portfolia skupiny CPI Hotels a zahrnuje krátkodobé ubytování střední, tříhvězdičkové kategorie zaměřené na turistickou i tzv. lowcost korporátní klientelu.

Z původních dvou hotelů v roce 1994 se síť rozrostla na současné 3 provozy v Praze.

Hosté Fortuna Hotels se mohou spolehnout na jednotný standard služeb a vybavení. V dlouhodobém horizontu CPI Hotels zamýšlí rozšířit síť Fortuna Hotels prostřednictvím franšízy.

Adresa společnosti

Fortuna Hotels
Bečvářova 2081/14
110 00 Praha 10

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 1887058   Datum zveřejnění: 13.9.2016