Manažer QA

Fosfa a.s.

Místo práce
Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s kontrolou kvality a vedením týmu? Hovoříte dobře anglicky? Zajímají Vás ambiciózní projekty? Chcete se stát součástí významné společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Jsme firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Nabízíme práci v moderní společnosti s dlouholetou tradicí v chemickém průmyslu. Naše společnost se vyznačuje celosvětovou působností a to jak v oblasti produktů na bázi fosforu (kyselina fosforečná, potravinářské a technické fosforečnany), tak v oblasti detergentů.

Popis pozice:

- vedení oddělení jištění kvality a organizační záležitosti s tím spojené
- vedení a spolupráce na projektech
- budování, udržování a rozvíjení systému kvality a bezpečnosti potravin a spotřebního zboží v souladu s příslušnými normami (ISO 9001, ISO 22000, BRC Food, BRC Consumer products)
- vyhodnocování aktivit a úrovně zavedeného systému kvality
- účast na auditech u dodavatele, spolupráce s dodavateli na zajištění kvality surovin a obalů
- řízení řešení zákaznických reklamací
- spolupráce s ostatními útvary na zlepšování jejich procesů
- provádění a vyhodnocování interních auditů, řešení nápravních opatření
- organizace certifikačních a zákaznických auditů, kontrol státních orgánů z hlediska kvality a bezpečnosti potravin a spotřebitelského zboží
- odpovědnost za zajištění bezpečnosti potravin a spotřebního zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příležitost pracovat pro největšího evropského zpracovatele žlutého fosforu a největšího středoevropského výrobce detergentů s globální působností ve více než 80 zemích světa
- práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich nápadů, znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
- profesní rozvoj a kariérní růst
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování

Informace o náboru

Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů na všechny pozice klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, schopnost dotahovat věci do konce, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích) a touha po sebevzdělávání. Záleží nám na budování vzájemné důvěry mezi lidmi napříč firmou.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

V případě Vašeho zájmu prosíme o vložení Vašeho životopisu přes níže uvedený webový odkaz:

Těšíme se na nové členy týmu Fosfa.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání ideálně chemického/ potravinářského směru
- min. 3 roky praxe na pozici v oblasti kvality v potravinářství/ obdobných oborech
- zkušenost s vedením týmu/projektů velkou výhodou
- znalost standardů ISO 9001, ISO 22000, příp. ISO 14001, BRC Food, BRC Consumer Products nebo obdobných zákaznických standardů
- znalost moderních metod řízení (Kaizen, Lean) velkou výhodou
- pokročilá znalost AJ úroveň C1 (má kvalitní vyjadřovací schopnosti, rozumí složitějším psaným textům, bez problému komunikuje po telefonu)
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci, dobré prezentační dovednosti, komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů
- strategické myšlení, proaktivní přístup, flexibilita, morální integrita
- řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Jsme českou firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1869182  Datum zveřejnění: 17.10.2014