Fakturant

Fosfa a.s.

Místo práce
Břeclav, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis činností:
Vystavení, účtování režijních a obchodních faktur
Příprava a zpracování interních dokladů
Vystavování zápočtů
Účtování přijatých faktur režijních a materiálových
Vyhotovení kontrolních reportů
Administrativní podpora účetního oddělení
Čeká Vás také účast na konferencích a seminářích

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
finanční ohodnocení dle plnění výkonových, spotřebních a kvalitativních norem
týden dovolené navíc
podnikové stravování
možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
příležitost ke kariérnímu růst

Informace o náboru

Jsme firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Chcete se stát součástí významné soukromé výrobní společnosti s více než stoletou tradicí? Máte všeobecný přehled a přemýšlíte v souvislostech? Chcete pracovat ve společnosti, kde je vzdělávání zaměstnanců na prvním místě? Máte skutečnou vášeň pro to, co děláte? Právě Vám nabízíme pozici Fakturant.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Jsme českou firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1921034  Datum zveřejnění: 8.12.2014