Senior Controller 30.000,- Kč - 70.000,- Kč

Fosfa a.s.

Místo práce
Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav - Poštorná, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.
Chcete se stát součástí významné české soukromé výrobní společnosti s více než stoletou tradicí? Chcete poznávat svět financí uvnitř jedné z nejstabilnějších českých společností? Rádi věcem přicházíte na kloub a chcete vědět, jak fungují věci kolem Vás? Máte všeobecný přehled a přemýšlíte v souvislostech? Chcete pracovat ve společnosti, kde je vzdělávání zaměstnanců na prvním místě?

Popis pozice:
- řízení rizik ve společnosti
- kalkulace produktů
- plánování Cash Flow a hospodářského výsledku
- vyhodnocování odchylek ve výrobě a plnění plánů
- zpracování pravidelných reportů a příprava ad hoc analýz
- controlling v oblasti pohledávek, zásob, investic a energetiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- finanční ohodnocení dle plnění výkonových, spotřebních a kvalitativních norem
- týden dovolené navíc
- podnikové stravování
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- příležitost ke kariérnímu růstu

Informace o náboru

V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:

Děkujeme a těšíme se na nové členy týmu Fosfa!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Expert

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, dotahovat, odvahu přijímat nepopulární rozhodnutí, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích, ne od
kancelářského stolu) a touha po sebevzdělávání.

- VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- nutná praxe min. 4 roky v oblasti financí nebo podnikové ekonomiky (ideálně z výrobní společnosti)
- znalost podvojného účetnictví, účetních výkazů, reportingu a analýz
- znalost práce na PC – MS Excel na vysoké úrovni
- vášeň pro ekonomii, analýzy a finančnictví
- znalost anglického jazyka na vyšší pokročilé úrovni
- znalost ruského nebo německého jazyka výhodou
- znalost SAP výhodou
- analytické a logické myšlení
- komunikační dovednosti

Ostatní požadavky:
- morální integrita
- pozitivní myšlení
- vášeň a nadšení pro věc
- týmovost
- důslednost
- disciplína
- řidičský průkaz skupiny B

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Jsme českou firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2101842  Datum zveřejnění: 4.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 70000 Kč/měsíc