Junior Customer Service FEE 22.000,- Kč - 30.000,- Kč

Fosfa a.s.

Místo práce
Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav - Poštorná, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zabezpečuje činnosti spojené s prodejem energií a plní roční plán
- zodpovídá za uzavírání a řádné plnění kupních smluv
- provádí a koordinuje činnosti spojené se správou zakázek v rámci celého týmu, zodpovídá za jejich správnost a včasnost
- zodpovídá za prověřování solventnosti zákazníků a vymáhání pohledávek po lhůtě splatnosti
- provádí sběr dat, zajišťuje analýzy potřeb zákazníka a jeho reakce, tak aby přispěl k rozvoji prodejní strategie
- je klíčovým uživatelem D3SOFT pro oblast obchodu energií
- zaškoluje další pracovníky na problematiku D3SOFT, správy zakázek a platebních instrumentů
- navrhuje nápravná opatření v návaznosti na zjištěné nedostatky a chyby při správě zakázek
- sleduje a vyhodnocuje požadavky zákazníků a na jejich základě navrhuje opatření
- provádí, koordinuje a zodpovídá za zajištění veškeré potřebné dokumentace, podkladů a dokladů souvisejících s obchodními případy dle požadavků zákazníků, ostatních útvarů společnosti Fosfa a zákonných požadavků
- zodpovídá za správné založení a udržování agendy obchodních případů jednotlivých zákazníků
- zabezpečuje komunikaci se zákazníky spojenou s urgováním pozdních plateb a pohledávek po lhůtě splatnosti
- získává podklady pro analýzy zákazníků a dodavatelů, konkurence a trhu, přehledně zpracovává tyto podklady
- sleduje odborné zdroje, publikace atd. a dále zákonná nařízení a normy v návaznosti na správu zakázek a platebních instrumentů
- vykonává další úkoly dle pokynů nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- příležitost pracovat pro největšího evropského zpracovatele žlutého fosforu a významného středoevropského výrobce detergentů s globální působností
- práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich nápadů, znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
- profesní rozvoj a kariérní růst
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování
- firemní školka
- firemní ubytování

Informace o náboru

V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:

Děkujeme a těšíme se na nové členy týmu Fosfa!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

administrativa, zákaznický servis

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů na všechny pozice klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, schopnost dotahovat věci do konce, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích) a touha po sebevzdělávání. Záleží nám na budování vzájemné důvěry mezi lidmi napříč firmou.

SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
znalost práce na PC – Microsoft Office
organizační a komunikační schopnosti
cit pro detail
prozákaznický přístup
profesionalitu
řidičský průkaz skupiny B
znalost AJ a jiného jazyka výhodou

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Jsme českou firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2101921  Datum zveřejnění: 2.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 30000 Kč/měsíc