Zahradník - praktik Fosfa Břeclav 18.000,- Kč - 25.000,- Kč

Fosfa a.s.

Místo práce
Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav - Poštorná, Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
18.000,- Kč - 25.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Ošetřování plodin ve vertikální farmě ve všech fázích pěstování (výsev, přesazování, sklizeň a posklizňová úprava produkce) v souladu se stanovenými pěstebními postupy
- Příprava hydroponických živných roztoků a jejich kontrola v hydroponickém pěstebním systému
- Zajišťování hygieny a potravinové bezpečnosti produkce ve vertikální farmě
- Sledování vývoje porostů plodin a jejich zdravotního stavu
- Dodržování pěstebních harmonogramů, monitoring přípravných pokusů
- Provozování, údržba a kontrola systému hydroponie a ovládání klimatu vertikální farmy

Informace o náboru

V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:

Děkujeme a těšíme se na nové členy týmu Fosfa!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání v oboru zemědělství nebo zahradnictví
- 3 roky práce v oboru
- Uživatelskou úroveň znalostí práce s počítačem
- Komunikativnost
- Angličtina výhodou
- Schopnost týmové práce
- Ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fosfa a.s. je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě a vyrábí celou škálu produktů fosforečné chemie, které dodává do více než 80 zemí celého světa. Zároveň se řadí mezi významné dodavatele výrobkového portfólia pracích a čistících prostředků privátních značek mezinárodních obchodních řetězců v mnoha zemích Evropy. Strategickým cílem společnosti Fosfa je stát se společností světové třídy s důrazem na rozvoj zaměstnanců (vlastní Fosfa Univerzita v sídle společnosti), inovace a ekologickou a společenskou zodpovědnost.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Fosfa a.s.
Hraniční 268/120
691 41 Břeclav - Poštorná

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Bradávková
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2684478   Datum zveřejnění: 21.9.2016