Webmaster-programátor-administrátor pro internetový obchod

FOX silver s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Veleslavínova 52, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-12
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři webu a multimédií (25130)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOX silver s.r.o., IČ 26363976, http://www.fox-silver.cz
Pracoviště:Veleslavínova 52/18, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-12
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
1. špičková orientace na internetu
2. kompletní práce, tvorba, úpravy a provozování firemních
3. webů na zahraiční úrovní
4. správa domén a webových stránek
5. správa redakčního systému, newslettery, vorba infomailů a jejich rozesílání
6. správa sociálních sítí- facebook profilů, blogů
7. SEO, copywriting a internetový marketing
8. správa eshopů a jejich administrace
9. příprava, tvorba a správa marketingových kampaní
10. propagace v prostředí internetu
11. výměnná a bannerová reklama v rámci internetu
12. komunikace napříč obchodnimi jednotky
Základní požadavky:
1. praxe v H1.cz, nebo v předních webových společnostech velkou výhodou
2. prokazatelná zkušenost s uvedenými činnostmi
3. dobrá komunikativnost
4. špičková znalost internetu
5. představa o vývoji práce v naší firmě a přinášení nových nápadů
6. znalost HTML, Java, PHP, CSS, programů či platforem pro úpravu we
Předpokládáme:
1. velmi vysoké pracovní nasazení
2. zájem o zdravý způsob života
3. vlastní nápady, které u nás budete chtít implementovat
4. analytické myšlení
5. nekonfliktní typ
Vítáme:
1. grafické dovednosti a tvorbu drobné webové grafiky
2. případnou znalost HW a péči o počítače a sítě v místě některé naší provozovny

Podrobný rozpis práce:
1. zařazení do nákupních vyhledávačů - zboží.cz,heureka.cz, nákupy google apod.
2. zařazení a kontrola prodejen do google, google maps, seznam apod.
3. SEO, SEM
4. tvorba kontextových odkazů a ppc propagace
5. kontrola a hodnocení dosažených výsledků
6. řešení a inovace celkové logistiky shopů
Nabízíme: Zaměstnanecká slevy a benefity, mobilní telefon, pružná pracovní doba

Poslední změna:2015-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 9518270792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou