Opravář/ka mobilních telefonů a další elektroniky

Foxconn Global Services Division s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Zámečku 27, 530 03 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-17
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů (74210)

Pracoviště a kontakty

Firma:Foxconn Global Services Division s.r.o., IČ 25965361, http://www.foxconngssd.cz
Pracoviště:U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-17
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme kolegy a kolegyně, kteří rozšíří náš tým Opravářů. Máte šikovné ruce a jste spolehlivý/á? Možná hledáme právě Vás!

Náplň práce
- rozmanitá práce na 8h směnu/y
- testování, revize a opravy základních desek elektronických zařízení
- pohodlná práce vsedě, nejedná se o pásovou výrobu
- výše mzdy se odvíjí od Vašich zkušeností

Požadujeme
- manuální zručnost
- máte elektro vzdělání a zkušenostmi s pájením? Paráda. Zkušenosti s pájením nemáte a vystudoval/a jste jiný obor? Nevadí, pájet nemusíte a na vše ostatní Vás zaučíme, proto neváhejte se zasláním Vašeho životopisu.
- základní znalost AJ - výhodou

Nabízíme
- perspektivní a stabilní zaměstnání
profesní a kariérní růst
- závodní stravování
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, kurzy práce na PC, další odborné vzdělávání)
penzijní připojištění
- firemní akce
- mobilní tarify za snížené ceny
- slevy u vybraných obchodníků
- Foxconn Fitness, Multisport program...

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12644080757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, základní znalost výhodou