Technický nákupčí

FRAENKISCHE CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Kapličky 591, 1 2 Okříšky, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (3323)

Pracoviště a kontakty

Firma:FRAENKISCHE CZ s.r.o., IČ 26308223, http://www.fraenkische.com
Pracoviště:U Kapličky 591, 675 21 Okříšky

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
objednávání strojních součástí, náhradních dílů a materiálu pro výrobní stroje, objednávání elektrotechnických materiálů a náhradních elektro dílů pro výrobní stroje, objednávání forem a kontrolních měrek pro výrobu tepelně tvarovaných hadic, vytváření objednávek pomocí centrálního systému, práce v systému, jednání s dodavateli při vyjasňování detailů dodávek, komunikace s mateřskou firmou v Německu.

Profil uchazeče:
SŠ vzdělání, technický směr je výhodou, schopnost číst ve výkresové dokumentaci, dobrá znalost anglického jazyka nebo německého jazyka min. na úrovni B1 (denní písemná komunikace), pokročilá znalost práce s programy MS Office, schopnost přirozené komunikace, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme:
13., 14. mzda (vánoční prémie, letní prémie), věrnostní prémie, propracovaný systém odměňování, 5 týdnů dovolené, benefitní program Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, systém vzdělávání, rozšiřování kvalifikace, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, příjemný pracovní kolektiv, kariérní růst, kulturní a společenské akce, firemní autobusová doprava, nadstandardní lékařská péče
a další zaměstnanecké výhody

Poslední změna:2017-02-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 12113630728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou