Konstruktér nástrojů

FRAENKISCHE CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Kapličky 591, 675 21 Okříšky, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:FRAENKISCHE CZ s.r.o., IČ 26308223, http://www.fraenkische.com
Pracoviště:U Kapličky 591, 675 21 Okříšky

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
vytváření výrobní a technické dokumentace pro výrobu nástrojů a provozních prostředků, návrh a konstrukce výrobních přípravků, zpracování výrobní dokumentace při změnách a úpravách stávajících provozních prostředků, generování seznamů součástek a specifikací a jejich vkládání do databáze, úzká spolupráce s vývojovým oddělením mateřské společnosti.

Profil uchazeče:
SŠ/VŠ strojírenského zaměření, zkušenost s CAD systémy, solidworks výhodou, komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň alespoň B1, častá komunikace s kolegy v Německu), uživatelská znalost MS Office.

Nabízíme:
13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou), příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně, věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let až 10000 Kč ročně, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování (oběd 23 Kč), firemní kantýna, pracovní smlouva na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělávání, možnost služebních cest do zahraničí (Německo, Mexiko, Rumunsko..), další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů..), firemní akce pro zaměstnance, roční prémie až 18000 Kč, příspěvky na jazykové vzdělávání až 12000 Kč ročně, příplatky za znalost cizích jazyků až 24000 Kč ročně, možnost homeoffice.

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 12412360755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou