Číšník/servírka

Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. (MPSV)

Místo práce
5. května 106, 351 01 Františkovy Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-21
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s., IČ 03257533
Pracoviště:5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-21
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký a dlouhý pracovní týden 06,00 - 20,00 hod (v době 14,30 -17,00 hod pauza). Požadujeme: vzdělání v příslušném oboru (přijmeme i uchazeče/ky s vyučením v jiném oboru - zaškolíme), praxe vítána, spolehlivost, snaha učit se novým trendům, profesionalita, kreativita, loajalita, aktivní přístup k potřebám klientů, schopnost dobré komunikace v pracovním týmu, znalost NJ na komunikativní úrovni (znalost RJ výhodou). Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, pracovní podmínky v příjemném hotelovém prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zakoupení zlevněných vstupenek do Aquafora. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h; pí. Pechrová - tel. č. 734 421 479 nebo pí. Franke na tel. č. 735 747 956) anebo e-mailem ([email protected] či [email protected])

Poslední změna:2017-03-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 10397640782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou