Údržbáři - vodoinstalatéři - topenáři

Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. (MPSV)

Místo práce
5. května 106, 351 01 Františkovy Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-25
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s., IČ 03257533
Pracoviště:5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-25
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: 12-ti hodinové směny 6:00-18:00 h (2 dny práce, 2 dny volno). Požadujeme: min. střední odborné vzdělání, praxe v oboru vítána, příjemné vystupování, profesionalita, komunikativnost, loajalita, flexibilita, vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, pracovní podmínky v příjemném lázeňském prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, benefity v podobě volných vstupenek do AQUAFORA. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h; tel. č. 734 421 479 - pí. Pechrová či tel. č. 735 747 956 - pí. Franke) anebo e-mailem ([email protected] či [email protected]).

Poslední změna:2017-05-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 12342490782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou