Zákaznická podpora a správa online dat v němčině

Freelance Czech s.r.o.

Místo práce
Cihlářská 15, Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
28000-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš online portál www.freelance.de a další mezinárodní projekty hledáme na plný či poloviční úvazek zákaznickou podporu a správce dat v němčině.

Náplň práce:
- Vkládání nabídek projektů a profilů do online katalogu a monitoring a úprava projektů vkládaných automatickým importem (v němčině)
- Kontrola a řízení kvality stávajících projektů a uživatelských profilů (v němčině)
- Tématická klasifikace projektů a profilů (v němčině)
- Zákaznická podpora na emailu v němčině

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce v pěkných kancelářích v centru Brna (Cihlářská), pohodový kolektiv
- Dobré platové ohodnocení
- Aktivní využití cizích jazyků
- 25 dní dovolené
- Sick days
- Stravenky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Němčina na velmi dobré komunikační a psané úrovni
- Znalost angličtiny výhodou
- Zkušenost s online zákaznickou podporou výhodou
- Zkušenost s katalogizací a dokumentací výhodou
- Analytické myšlení
- Schopnost pracovat nezávisle
- Spolehlivost a pracovitost
- Komunikativnost
- Zkušenost s MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Freelance Czech s.r.o. je sesterská firma německé firmy Freelancer.Net GmbH, se kterou spolupracuje na vývoji portálu freelance.de, portálu pro IT konzultanty berater.de , na vývoji enterprise/cloud HR aplikace skillplanet.de a na přípravě nového českého portálu freelance.cz.

Freelance.de a berater.de jsou online platformy, které pomáhají živnostníkům (zejména IT expertům) najít správný projekt a stejně tak firmám obsadit volné pracovní pozice. Zprostředkovávají přímý kontakt mezi živnostníky a poskytovateli projektů a umožňují firmám nalézt nejlepší experty pro jejich projekty.

Skillplanet.de je profesionální online aplikace pro HR agentury, která optimalizuje náborové a prodejní procesy a umožnuje přístup ke globálnímu tržišti s projekty, volnými místy a kandidáty.
ID: 2932496  Datum zveřejnění: 16.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000-30000