PHP programátor

Freelance Czech s.r.o.

Místo práce
Cihlářská 15, 60200 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
45000-55000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete v součinnosti s českým a německým teamem realizovat funkčnosti portálu freelance.de.
• Součástí práce je tedy i aktivní komunikace se zahraničním teamem (v AJ). Vždy se nalezne prostor pro diskuzi vlastních nápadů či postřehů jak v otázkách funkcionality, tak v konkrétním programátorském řešení.
• Backend aplikace je napsaný ve vlastním PHP frameworku, části pak v Zend Frameworku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• aktivně využijete angličtinu, volitelně i němčinu
• máme pružnou pracovní dobu, příchod cca do 9:30, vše je u nás však otázka vzájemné domluvy
• 25 dní dovolené a 3 sick days k tomu
• stravenky
• možnost občasného home-office
• pracujeme v pěkných kancelářích s terasou v centru Brna (Cihlářská), kafe, čaje apod. dle sytosti:-)
• jsme pohodový a přátelský team a stmelujeme se na společných firemních akcích.
• občasné školení a teambuildingy v centrále v Mnichově

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Dobrá znalost PHP5, alespoň 3 roky zkušeností
- Znalost databází SQL (MySQL)
- Znalost JavaScriptu
- Angličtina na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Freelance Czech s.r.o. je sesterská firma německé firmy Freelancer.Net GmbH, se kterou spolupracuje na vývoji portálu freelance.de, portálu pro IT konzultanty berater.de , na vývoji enterprise/cloud HR aplikace skillplanet.de a na přípravě nového českého portálu freelance.cz.

Freelance.de a berater.de jsou online platformy, které pomáhají živnostníkům (zejména IT expertům) najít správný projekt a stejně tak firmám obsadit volné pracovní pozice. Zprostředkovávají přímý kontakt mezi živnostníky a poskytovateli projektů a umožňují firmám nalézt nejlepší experty pro jejich projekty.

Skillplanet.de je profesionální online aplikace pro HR agentury, která optimalizuje náborové a prodejní procesy a umožnuje přístup ke globálnímu tržišti s projekty, volnými místy a kandidáty.
ID: 3057866  Datum zveřejnění: 12.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45000-55000