Kadeřník/kadeřnice

FRISÖR KLIER správní s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Polská 1201, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
12100 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kadeřníci (51410)

Pracoviště a kontakty

Firma:FRISöR KLIER správní s.r.o., IČ 25624148
Pracoviště:FRISöR KLIER správní s.r.o. - pracoviště Galerie Šantovka, Polská 1201/1, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 12100 do 26000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Polská 1, OIomouc.
Pracovní úvazek od 20ti do 40ti hodin týdně; pracovní poměr - uzavření na dobu určitou 6 měsíců, následně prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou; mzda při 40ti hodinovém pracovním úvazku, ve zkušební době 12.100 Kč, následně dle pracovního výkonu 12.100 Kč - 25000 Kč.
Vhodné i pro absolventy.
Zam. výhody: odborná školení, příspěvek k penzijnímu pojištění a další.
Kontakt je možný POUZE telefonicky od 9:00 do 21:00 hod.

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10329530777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou