Řidič vzv

Frýdlantské strojírny - Rasl a syn a.s. (MPSV)

Místo práce
Žitavská 909, 464 01 Frýdlant, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2014-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
70 - 80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči vysokozdvižných vozíků (83441)

Pracoviště a kontakty

Firma:Frýdlantské strojírny - Rasl a syn a.s., IČ 25006568, http://www.frystroj.cz
Pracoviště:Žitavská 909, 464 01 Frýdlant v Čechách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2014-05-01
Mzdové rozpětí:od 70 do 80 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- manipulace s VZV ve strojírenské výrobě
- požadujeme zodpovědnost, organizační schopnosti
- platné řidičské oprávnění VZV (plyn, benzín)
- výhodou: profesní průkaz skupiny C
- prac. doba: 06:00 - 14:30
- mzda: 70Kč - 80Kč hod. + možné odměny 30%

Poslední změna:2014-04-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 7306430717

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)