Bankovní koncipient

FS Brothers, s.r.o.

Místo práce
17. listopadu 57/8, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20.000,- - 30.000,- czk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Partners Market a Unicredit Bank BŘECLAV nabízí k obsazované pozici:

Práci v příjemném novém prostředí, přátelský kolektiv, fixní i bonusové ohodnocení, práci na HPP, stávající portfolio privátních klientů a zázemí velké a úspěšné společnosti, řadu benefitů (např. vzdělávání, osobní koučing – rozvoj osobnosti, firemní vůz, telefon, IT vybavení, 13tý plat apod.)

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík, pozitivní a ochotný přístup k lidem, komunikativnost, proaktivní a samostatné svědomité jednání, chuť se vzdělávat , rozvíjet a pomáhat lidem.

Praxe výhodou, avšak vhodné i pro absolventy.

Nástupní plat bude odvozen od dosavadní praxe a Vašich komunikačních dovedností.

Očekáváme:

Zajišťování chodu pobočky v rámci otevírací doby

Komunikaci s klienty – projektové řešení jejich finanční situace

Podporu lokálních kampaní a rozvoje pobočky

Péče o stávající klienty

Rozšiřování portfolia klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/Prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zaměření na finance/obchod výhodou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pozitivní a ochotný přístup k lidem, komunikativnost, proaktivní a samostatné svědomité jednání, chuť se vzdělávat , rozvíjet a pomáhat lidem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Partners Market Břeclav spadá pod nový koncept prodejních a servisních míst, franšíz Partners, umístěných v menších a regionálních městech se kterým přichází největší tuzemská finančně-poradenská společnost. Naší konkurenční výhodou oproti lokálním bankovním pobočkám je nezávislá a široká nabídka stovek finančních produktů od více jak 60ti obchodních partnerů. Naše práce je primárně zaměřena na individuální přístup a správné nasměrování finančních toků klientů. Kromě prodloužené otevírací doby či objednání se na určitý čas nabízejí pobočky Partners market i bankomat/vkladomat, koutek pro obsluhu internetového bankovnictví, dětský koutek pro klienty s dětmi a jiné nadstandartní služby.
ID: 2537821  Datum zveřejnění: 28.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- - 30.000,- czk