Řidič / řidička autobusu

FTL - First Transport Lines, a.s. (MPSV)

Místo práce
Letecká 3647, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 34000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě (83311)

Pracoviště a kontakty

Firma:FTL - First Transport Lines, a.s., IČ 46345850
Pracoviště:Letecká 3647/8, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 34000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Jízdní výhody
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Osobní kontakt po telefon. domluvě Ing. Zatloukalová, tel. 582 320 343, 606 750 756 nebo pan Labuda tel. 606 718 829, e- mail [email protected].
Požadavky: ŘP sk. D, DE vč. profesní způsobilosti, dopravně-psychologické vyšetření, karta řidiče do tachografu, výpis z karty řidiče, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, pracovní jistotu spojenou s garantovaným pravidelným měsíčním příjmem, zaměstnanecké benefity (např. měsíční příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2-3% z hrubé mzdy, odměny v soutěži řidičů ve výši 2.500-45.000 Kč, odměny za pracovní výročí, jízdní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky na všech linkách FTL a.s., příspěvek na pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povolání), nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, možnost úhrady nákladů na získání řidičského průkazu sk. D.

Poslední změna:2017-03-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12241990731

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče