Hlavní účetní (atraktivní ohodnocení)

Fučík & partneři, s.r.o.

Místo práce
Praha, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Renomovaná poradenská společnost Fučík & partneři, s.r.o. hledá jako zprostředkovatel pro svého významného klienta s nadnárodní účastí, společnost PERI, spol. s r.o. podnikající v oblasti stavebnictví, vhodného kandidáta na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ – PERI, spol. s r.o. (nadprůměrné mzdové ohodnocení)

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zpracování účetnictví a daňových přiznání, nastavování účetního rozvrhu, předkontací, nastavení a udržování účetních politik dle skupinových pravidel
• Vedení účetního oddělení (3 zaměstnanci)
• Zajištění měsíčních a ročních účetních závěrek podle lokálních předpisů
• Komunikace / spolupráce zejména s auditory, daňovými poradci, interními odděleními, centrálou v Německu, bankami a finančním úřadem
• Měsíční reporting pro lokální management, ad hoc analýzy účetních dat, podíl na tvorbě firemních procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

• motivující mzdové ohodnocení, 13. plat, roční bonusy
• 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, nápoje na pracovišti
• možnost individuálních jazykových kurzů a odborných školení
• možnost osobního a profesního rozvoje
• zázemí stabilní a prosperující nadnárodní společnosti
• přátelský pracovní kolektiv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

• SŠ/VŠ vzdělání v oboru financí/účetnictví, praxe min. 5 let
• Anglický jazyk podmínkou (častá komunikace s centrálou v Německu a pobočkami v Evropě), německý jazyk výhodou
• Výbornou znalost ČÚS a daňových předpisů
• Velmi dobrou znalost MS Office
• SAP velkou výhodou
• Aktivní přístup k práci a zodpovědnost, ochota učit se nové věci
• Komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
• Schopnost vést a motivovat tým

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

společnost s nadnárodní účastí, podnikající v oblasti stavebnictví
ID: 2082286  Datum zveřejnění: 15.4.2015