Finanční účetní

Fuji Koyo Czech, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 1144, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní finanční a investiční (43112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fuji Koyo Czech, s.r.o., IČ 26733561, http://www.fujikoyo.cz
Pracoviště:Podnikatelská 1144/8, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:

- střední odborné vzdělání ekonomického směru s maturitou
- znalost práce na PC - uživatelsky Excel, Word, Internet
- základní znalost anglického jazyka
- praxe v oblasti účetnictví, financí a administrativě
- samostatnost, pečlivost
- platný řidičský průkaz skupiny "B"
- účetní by měla ovládat všechny oblasti účtování

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti
- možnost nástupu od 1.2.2015
- zkušební doba 3 měsíce
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou 3 roky)
- výše mzdy od 19 000,-
- zaměstnanecké benefity, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, roční odměny, věrnostní odměny, příspěvek na závodní stravování

Své životopisy zasílejte do 26. 1. 2015 na e-mail: [email protected]

Uchazeči, kteří budou vybráni do užšího výběru budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2015-01-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8301050772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou