Účetní

Fuji Koyo Czech, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 1144, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fuji Koyo Czech, s.r.o., IČ 26733561, http://www.fujikoyo.cz
Pracoviště:Podnikatelská 1144/8, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-15
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
účtování režijních a materiálových faktur
účtování bankovních výpisů
vedení a účtování pokladny
účtování služebních cest
administrativní práce
kandidát by měl být schopen ovládat všechny oblasti účtování

Co požadujeme:
ÚSO ekonomického směru, možno i absolvent
znalost práce na PC – uživatelsky Excel, Word, Internet
AJ (základní znalost)
platný řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
pružná pracovní doba
práci ve stabilní společnosti
možnost nástupu ihned
zkušební doba 3 měsíce
pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na prodloužení
výše základní mzdy od 19.000,-
zaměstnanecké benefity, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, roční odměny, věrnostní odměny, příspěvek na závodní stravování, výhodné zaměstnanecké tarify od O2, dotované závodní stravování

Zájemci mohou zasílat své životopisy na [email protected] . Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor.

Poslední změna:2016-07-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11144700735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, základní znalost