Technolog lisovny

Futaba Czech, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Baštínov 130, 580 01 Havlíčkův Brod, Okres Havlíčkův Brod
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:Futaba Czech, s.r.o., IČ 26743892
Pracoviště:Futaba Czech, s.r.o. - Havlíčkův Brod, Baštínov 130, Mírovka, 580 01 Havlíčkův Brod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-15
Mzdové rozpětí:od 17100 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství
- znalost práce na PC –> MS Office , AutoCad výhodou
- AJ – základní znalost
- zkušenosti a znalosti z oboru strojírenství a průmyslové automatizace výhodou
- trpělivost, přesnost, kreativita, flexibilita, týmové jednání
- znalost 3D programů a technického kreslení.
- praxe na obdobné pozici v oblasti automotive
- zkušenosti s tvářecími nástroji
Náplň práce:
- odpovědnost za správný chod progresových a transferových lisů a nastavení výrobních zařízení
- odpovědnost za realizaci změn výrobku/procesu na svěřeném úseku
- vedení požadované dokumentace a vypracovávání analýz
- komunikace s výrobními odděleními, reportování vedoucím pracovníků
- řešení zákaznických reklamací a interních neshod
- účast při zavádění nových projektů
Další podmínky budou upřesněny během osobního pohovoru.
Nabízíme:
Sociální výhody:
- nenárokovou složku mzdy, mzdové příplatky (za práci v noci, o víkendu a přesčas), speciální příplatky
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- příspěvek na sportovní vyžití formou účelových kuponů
- příspěvek na nákup vitamínů
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE SVŮJ ŽIVOTOPIS NA e-mail pavlina.strasilova@fcz.

Poslední změna:2016-07-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod

číslo volného místa: 9931320751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou