Technolog lisovny

Futaba Czech, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Baštínov 130, 580 01 Havlíčkův Brod, Okres Havlíčkův Brod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:Futaba Czech, s.r.o., IČ 26743892
Pracoviště:Futaba Czech, s.r.o. - Havlíčkův Brod, Baštínov 130, Mírovka, 580 01 Havlíčkův Brod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 1800 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: SŠ vzdělání v oboru strojírenství, znalost práce na PC –> MS Office , AutoCad výhodou, AJ – základní znalost, zkušenosti a znalosti z oboru strojírenství a průmyslové automatizace výhodou, trpělivost, přesnost, kreativita, flexibilita, týmové jednání, znalost 3D programů a technického kreslení. Praxe na obdobné pozici v oblasti automotive, zkušenosti s tvářecími nástroji.
Náplň práce: odpovědnost za správný chod progresových a transferových lisů a nastavení výrobních zařízení, odpovědnost za realizaci změn výrobku/procesu na svěřeném úseku, vedení požadované dokumentace a vypracovávání analýz, komunikace s výrobními odděleními, reportování vedoucím pracovníků, řešení zákaznických reklamací a interních neshod, účast při zavádění nových projektů.
Nabízíme: nenárokovou složku mzdy, mzdové příplatky, speciální příplatky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění. V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE SVŮJ ŽIVOTOPIS NA e-mail marketa.bartakova@fcz.

Poslední změna:2016-12-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod

číslo volného místa: 11296330747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou