Výrobní dělník/dělnice - dělník/ce ve výrobě

FUTURA AM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kotelská 1109, 337 01 Rokycany, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:FUTURA AM s.r.o., IČ 28403771
Pracoviště:FUTURA AM s.r.o. - Rokycany, Kotelská 1109, Nové Město, 337 01 Rokycany 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Rokycany, Kotelská č.p. 1109 - osobní Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme každé úterý a čtvrtek od 10:00 do 12:00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA)
Náplň práce: zaváží jednotlivá pracoviště na výrobní hale ručními paletovými vozíky. Výroba ve 3 směnném provozu (PO – PÁ), 8 hodinové směny.
Požadujeme: praxe s obdobnou pracovní pozicí - výhodou. dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem. Zaměstnavatel bude vyžadovat výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: platové ohodnocení od 18 950,-Kč/měs. Práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce. Docházkový bonus, výkonnostní bonus, osobní ohodnocení, dotované stravování, zajištěné nadstandartní ubytování, příspěvky na dopravu, hrazená vstupní lékařské prohlídka. Hodinnová sazba, pravidelný docházkový bonus, výkonnostní bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, dotované stravování, zajištěné nadstandartní ubytování, příspěvek na dopravu, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme každý týden zálohy až do první celé výplaty.
ZDARMA: školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení.
Kontakt telefonicky Po-Pá do 8.00 do 16.00 na tel.: 722 711 412, 377 423 503, 800 11 00 77, email: [email protected]., nebo osobně v sídle společnosti: pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme každé úterý a čtvrtek od 10:00 do 12:00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA).

Poslední změna:2016-11-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 11659530757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity