Operátor/ka výroby - svářeč co2 se státní zkouškou

FUTURA AM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 1153, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
25270 - 36255 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:FUTURA AM s.r.o., IČ 28403771
Pracoviště:FUTURA AM s.r.o. - Borská pole, Podnikatelská 1153/10, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 25270 do 36255 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost FUTURA l AM s.r.o. hledá šikovné muže do automobilového průmyslu v Plzni – Borská pole.
Operátor výroby - SVÁŘEČ CO2: Převařuje špatné sváry po robotech. Nejedná se o kompletní vaření autosedaček.
Požadujeme praxi se svařováním CO2 minimálně 6 měsíců, platné papíry na CO2 včetně státní zkoušky. Jená se o ostrovní
výrobu ve dvousměnném provozu (PO – PÁ).
Požadujeme bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem.
NABÍZÍME: práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce.
FINANCE: hodinnová sazba, docházkový bonus až 1000,-, výkonnostní + motivační bonus až 1000,-, bonus za
leta u společnosti až 1500,-, 13. plat vyplácený 2x ročně až 15750,- , dotované stravování zaměstnavatelem
55%, zajištěné ubytování, hrazená lékařská prohlídka, zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou
škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. Postupy do vyšších
pozic již ve zkušební době.
ZDARMA: školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení
Zaměstnanecké výhody8): Zajištěné ubytování, pravidelné měsíční bonusy, bonusy za leta u společnosti, 13. plat,
dotované stravování, zálohy, letní a zimní akce (večírky
Kontaktní osoba - Miroslava Šimonová, DiS. - administrativní pracovnice
Tel. - 722 711 412, 377 423 503, 800 110 077
E-mail - [email protected]

osobně: FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA)
Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme každé úterý a čtvrtek od 10:00 do 12:00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň .

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12652340792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity