Manažer autopůjčovny

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Silná mezinárodní společnost ke svému fungujícímu provozu otevírá novou autopůjčovnu a hledá samostatného manažera, který rozumí chodu autopůjčovny (zná procesy, umí nastavit cíle, KPI..) a má zkušenost se „start-up“ projekty.
- Jste silná, vůdčí osobnost? Nebojíte se samostatnosti? Máte rád/a kreativní a zodpovědnou práci a máte silného obchodního ducha?
- Chcete pomoci silné společnosti postavit fungující autopůjčovnu a stát se tím jednou z klíčových osob v jejich týmu?
POKUD SE V TOMTO POPISU VIDÍTE, NEVÁHEJTE A POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS, ještě dnes.!!

Náplň práce:
- Plná zodpovědnost za postavení fungující autopůjčovny s plnou podporou současného businessu.
- Vytvoření business plánu.
- Nastavení procesů, KPI, krátkodobých a dlouhodobých cílů a také samotná implementace.
- Aktivní vyhledávání a identifikace obchodních příležitostí. Komunikace s budoucími klienty, představení a prodej služeb autopůjčovny.
- Sledování činnosti konkurence u každého zákazníka, příprava cenových nabídek, zpracování objednávek.
- V budoucnu budete zodpovědný/ná za vytvoření vlastního týmu, jejich nábor, motivaci a vedení.
- Reporting pro vedení společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
- Možný nástup ihned a odpovídající platové ohodnocení.
- Zázemí silné společnosti.
- Možnost osobního i profesního růstu.
- Příjemné pracovní prostředí a pozitivní firemní kulturu.
- Práci na hlavní pracovní poměr.
- Možnost podílet se na rozvoji týmu a kultury firmy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní obchodní společnost, leader v oblasti auto-moto.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky ke splnění:
- Zkušenost z autopůjčovny s nastavováním procesů, cílů, KPI min. 3 roky nutností.
- Důležitým požadavkem je prokazatelná zkušenost se „start-up“ projektem.
- Výborná komunikace, prezentace a vyjednávací schopnosti. Reprezentativnost a silnou orientaci na zákazníka a výborné prodejní schopnosti.
- Schopnost porozumět a dokončit poptávku zákazníka, stejně jako schopnost vytvořit a rozšiřovat síť klientů.
- PC gramotnost na pokročilé úrovni.
- Schopnost nastavovat a řídit procesy.
- Velmi dobrý reporting.
- Znalost AJ je pouze výhodou nikoliv podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1922121  Datum zveřejnění: 7.11.2014