Specialista zákaznického servisu

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás v práci čeká:
- denní komunikace se zákazníky
- zpracování příchozích poptávek ze strany zákazníků
- aktivní spoluúčast na nalezení vhodného řešení a následného uzavření obchodního procesu
- poskytování informací o produktech a službách
- úzká spolupráce s obchodním oddělením a dalšími odděleními napříč společností při domlouvání osobních schůzek
- vyhledávání dat a informací pro efektivní komunikaci se zákazníkem
- běžná administrativa
- podílení se na zvyšování zákaznické spokojenosti
- komunikace s klienty ve Vašem mateřském jazyce (čeština, slovenština, polština)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost kariérního růstu a zdokonalení v komunikačních dovednostech
- prostor pro seberealizaci
- motivující platové ohodnocení - fixní a provizní část (sami si můžete ovlivnit Vaši mzdu)
- plné zaškolení při nástupu a průběžný systém vzdělávání
- různé soutěže v rámci oddělení a s velmi zajímavými cenami např. televize
- výborný kolektiv mladých lidí podporujících legraci a zábavu
- firemní benefity (slevy na služby a zboží, odměny za nové zákazníky a
zaměstnance, zvýhodněný tarif na volání, firemní akce, firemní školka)
- HPP na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
- v případě mimopražských klientů nabízíme možnost ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Jste absolvent a potřebujete získat praxi? Jste již zkušený uchazeč, který hledá nové příležitosti na trhu?
Ať je Vaše odpověď jakákoliv, pošlete Váš životopis.
Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost se zavedeným Call Centrem hledáme kolegy, na pozici Specialisty zákaznického servisu se znalostí různých jazyků (čeština; slovenština nebo polština). Jedná se o pasivní linku. Vy budete prvním kontaktem pro zákazníka. Na Vás záleží, jaké jméno firmě uděláte. Místo výkonu v Praze s možností ubytování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti
- samostatnost, cílevědomost, pohotovost, pečlivost
- profesionální a proklientský přístup
- schopnost a ochotu pracovat v týmu
- silné zaměření na výsledek
- znalost práce na PC
- prodejní dovednosti výhodou
- odolnost vůči stresu
- aktivní přístup k práci
- ochotu dále se vzdělávat
- pravidelný reporting
- flexibilitu, ochotu pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2201465  Datum zveřejnění: 29.7.2015