Manažer výkupu

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vše bude ve vaší kompetenci:
- Řízení a rozvoj svěřené pobočky na oddělení výkupu vozů
- Možnost přímého ovlivňování obchodních výsledků
- Vývoj a řízení administrativních procesů souvisejících s výkupem vozů
- Nábor, vzdělávání, motivace, rozvoj a kontrola činností výkupního týmu
- Plánování KPI´s, reporting vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie - šestiměsíční zaškolení v oblasti výkupu vozidel a manažerských dovedností v rámci ČR a SR
- Možnost profesního a osobnostního rozvoje
- Možnost aktivně se podílet na expanzi společnosti
- Jedinečnou podnikovou kulturu, přátelskou atmosféru
- Mobilní telefon, slevy na sport, kulturu, firemní služby a produkty
- Motivující platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Náš významný klient, mezinárodní obchodní společnost, leader na trhu, působící v automobilovém průmyslu, má pobočky napříč CEE regionem. Nyní hledá vysoce motivované, prodejně orientované, zkušené kandidáty na pozici MANAŽER VÝKUPU s místem výkonu práce v Praze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Zkušenosti s vedením týmu
- Zkušenosti z oblasti obchodu a orientace na trhu s ojetými automobily
- Komunikační a prezentační dovednosti na vysoké úrovni.
- Časová flexibilita a ochota cestovat
- Vysoké pracovní nasazení a schopnost práce v měnícím se prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2489542  Datum zveřejnění: 28.3.2017