Specialista Zákaznického Servisu

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zpracováváš telefonické a emailové příchozí poptávky
• kontaktuješ klienty na základě jejich zaslaného požadavku
• identifikuješ jejich potřeby a následně dáváš doporučení
• poskytuješ informace o produktech a hledáš nejlepší řešení pro daného klienta
• kromě práce TAKÉ zábavu – spousta mimo-pracovních aktivit 

Zaměstnanecké výhody, benefity

• jedinečnou příležitost postavit si svoji kariéru
• práci na HPP na dobu neurčitou
• možnost firemního ubytování
• skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionálové a vždy ti poskytnou plnou podporu
• motivující platové ohodnocení – garantované bonusy
• příležitost pro profesní růst a zvyšování odborných znalostí
• moderní, příjemné a pohodové pracovní prostředí, dobrou atmosféru a smyslnou práci
• firemní benefity – zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, slevy na služby, zboží, sport, kulturu, různá sportovní utkání – lístky na fotbal, kulturu a další.
• Mimo-pracovní aktivitu v podobě různých akcí – bowling, víkendové aktivity, soutěže a spoustu dalších…

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Naším, významným, klientem je společnost s mezinárodní působností. Společnost patří mezi „jedničku“ na trhu ve svém oboru a v současné chvíli hledá Vás „jedničky“, kteří chcete být přímo v první linii – Vy budete ti, co budou pomáhat klientovi růst!
Do svého neformálního, příjemného, přátelského týmu, kde si každý tyká, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici do zákaznického servisu.
Ať se jedná o jakoukoliv funkci, v názorech si jsou všichni rovni a mají možnost přinášet inovace a jejich názory jsou vyslyšeny, pojďte s nimi nastartovat kariéru – každému, kdo má potenciál, chuť do práce a schopnost komunikace, je dána příležitost!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• umíš mluvit do telefonu a nebojíš se komunikovat
• vyhledáváš příležitost učit se
• toužíš po úspěchu a růstu v rámci firmy
• máš pozitivní postoj k práci a přátelský přístup
• zodpovědnost a spolehlivost je pro tebe automatická záležitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2742029  Datum zveřejnění: 13.7.2017