Obchodní zástupce

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdraví je v životě to nejdůležitější. Záleží Vám na kvalitě vzduchu, který dýcháme?

• Nabízíme Vám zajímavou práci ve stabilní, mezinárodní firmě, která je známá svým přístupem k životnímu prostředí a produkty jsou pověstné svou švýcarskou kvalitou.
• Zákazníkům nabízíme kvalitní a ověřené produkty, které zlepšují životní prostředí a mají tak pozitivní vliv na zdraví člověka, jsou tedy vhodné pro každého jedince a také pro kuřáky, alergiky, starší a nemocné.
• Uděláme z Vás SENIOR SPECIALISTU na naše produkty a zároveň oceníme Vaše zkušenosti, Vaši komunikativnost a my se od Vás rádi něco nového přiučíme.

Co Vás v pozici čeká?
• v pozici Vás čeká pestrost práce a zahrnuje komunikaci napříč celou společností
• budete komunikovat se zajímavými lidmi a identifikovat jejich potřeby v oblasti zdravého životního prostředí
• přímá odpovědnost za představení řešení pro čistý vzduch
• identifikace cílových skupin a potřeb zákazníků
• navazování, udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a přátelský kolektiv
• volnou pracovní dobu, kdy si můžete volně organizovat svůj čas, práce z Vašeho domova
• samostatnou práci
• podporu ze strany nadřízených a kolegů
• atraktivní mzdové ohodnocení
• mobilní telefon
• sportovní vyžití dle Vašeho výběru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

• Pro našeho klienta, významnou společnost, známou svými prémiovými výrobky po celém světě, s centrálou ve Švýcarsku, hledáme kandidáta na pozici Produktového Manažera, který pomůže s rozvojem segmentu v oblasti zdraví.
• Budete mít příležitost denně pomáhat a zlepšovat kvalitu prostředí těm, kteří žijí mimo svůj domov, mimo rodinu nebo dětem v prostorách škol apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• profesionální vystupování, zodpovědnost za vykonanou práci
• flexibilitu, samostatnost, proaktivitu a schopnost naslouchat
• obchodního a týmového ducha
• optimismus
• ochotu cestovat
• čistý trestní rejstřík
• řidičský průkaz sk. B
• dobrou znalost práce na PC (MS Office)

Vážíme si našich zaměstnanců, jsou pro nás důležití a uvědomujeme si jejich hodnotu. U nás zúročíte Vaše předešlé zkušenosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2756338  Datum zveřejnění: 18.8.2017