Obchodník s automobily s NJ

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Exportní oddělení vyváží auta do celého světa. Našimi dlouholetými partnery jsou autorizovaná dealerství, živnostníci, firmy, státní správa a jiné organizace. Do našeho mladého a přátelského týmu hledáme pozitivní, dynamické, obchodně orientované a komunikativní lidi, kteří se chtějí dále rozvíjet v této oblasti a něco dokázat. Pokud se zajímáte o novinky z oblasti automotive a máte chuť se učit nové věci, jste to vy, koho hledáme.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Identifikace nových obchodních příležitostí na zvolených trzích
• Udržování obchodních vztahů s existujícími obchodními partnery
• Implementace obchodní strategie Exportního oddělení
• Plnění business plánů
POŽADUJEME:
• Zkušenost v zákaznickém servise nebo obchodě
• Komunikativní znalost německého jazyka
• Znalost automobilového prostředí výhodou
NABÍZÍME:
• Být součástí nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
• Možnost rychlého kariérního růstu
• Moderní a příjemné pracovní prostředí
• Možnost práce z domova
• Motivační systém odměňování
• Firemní vzdělávací program – soft i hard skills
• Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou
• Hlavní pracovní poměr * Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2768669  Datum zveřejnění: 16.10.2016