IT Specialista

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za správu LAN/WAN sítě, HW a SW.
• Správa Windows 2008 R2, Linux serveru
• Správa MySQL/MariaDB, MSSQL serveru
• Správa virtualizace (VMware ESXi, VMware vCloud Director
• Správa Active Directory a GPO
• Zajištění chodu informačního systému v souladu s politikou a standardy společnosti.
• Zodpovědnost za IT zařízení, instalace a konfigurace PC zařízení, tiskáren
• Podpora koncových uživatelů.
• Komunikace napříč společností a s externími dodavateli.
• Spolupráce při realizaci nových projektů v oblasti IT infrastruktury.
• Pravidelný reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Profesní seberealizaci, uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
• Práci v prostředí stabilní společnosti
• Pracoviště: Praha 9

Informace o náboru

V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

zahraniční obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně 2 roky pracovních zkušeností v oboru IT, vhodné i pro absolventy s pracovní zkušeností při studiu
• Znalost Windows OS, Linux Server, MS SQL, LAN/WAN, Active Directory
• Výhodu znalost SAP
• Schopnost samostatné práce, spolehlivost
• Ochota učit se novým věcem
• Nástup možný ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3096367  Datum zveřejnění: 1.2.2018