Prodejce

Future Recruitment s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste obchodník, přemýšlíte o změně, pojďte to s námi probrat. Věříme, že si vyberete z nabídek našich klientů. Nabízíme pozice v zákaznickém servisu, prodej finančních produktů, prodej jiných výrobků a služeb.

Zašlete nám svůj životopis, ozveme se každému z Vás!  Nebojte se, že Vaše lokalita bude problém! Lokality, které nabízíme jsou rozprostřeny téměř po celé ČR.

Co očekáváme my od Vás:

• dokončené SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
• praxe na obdobné pozici výhodou – dáváme ale šanci také absolventům
• týmového ducha, proaktivní přístup
• potřebujeme, abyste měli výborné prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti – chuť komunikovat s klienty, ochotu jim poradit
• uživatelskou znalost práce na PC
• tah na branku a orientaci na cíl a smysl pro detail
• proklientský přístup je pro nás důležitý
• ŘP skupiny B

Naše nabídka:

• zajímavou práci v kontaktu se zákazníky
• možnost osobního rozvoje a profesního růstu – systém školení, trénink obchodních dovedností
• motivující finanční ohodnocení formou fixního platu a provizí
• po zapracování jste přímo VY zodpovědní za výši svého výdělku, ale i zde máte vždy fixní částku jasnou!
• možnost pracovat pro stabilní, silnou, expandující společnost s mezinárodním zázemím
• smlouva na HPP, na dobu neurčitou
• možnost vydělat si to, co Vám náleží – mzda nemá STROP!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Obchodní společnost s pobočkovou sítí v rámci střední Evropy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3096389  Datum zveřejnění: 8.6.2017