Front-end Developer

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
- Spolupráce na nových projektech s UX designery, kodéry i programátory
- Rozvoj stávajících front-endů stěžejních projektů společnosti
- Tvorba webových stránek na základě grafických návrhů
- Optimalizace kódu se zaměřením na rychlost načítání a množství přenášených dat
- Testování validity, přístupnosti a uživatelské přívětivosti webů

Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání (ideální pro absolventy VŠ)
- Znalost PHP, HTML, CSS, JavaScript (včetně nejnovějších standardů HTML5 a CSS3)
- Znalost Adobe Photoshop či jiného grafického editoru
- Zkušenosti s responsivním designem, optimalizací stránek pro jednotlivé prohlížeče a zařízení
- Základní znalost SQL, problematiky SEO, analytických nástrojů (např. Google Analytics)
- Schopnost samostatné práce i práce v týmu pod vedením zkušených vývojářů
- Zkušenosti s vývojem šablon v Twig nebo Latte výhodou
- Znalost Symfony či dalších frameworků, TypeScript a preprocesorů SASS či LESS výhodou

Nabízíme:
- Práci na strategických projektech z oblasti automotive, které používají statisíce uživatelů
- Zázemí přední české společnosti ve svém oboru
- Práci v mladém a kreativním kolektivu, ve velmi přátelské a neformální atmosféře
- Pohyblivou pracovní dobu včetně možnosti homeoffice
- Jistotu zajímavého, pevného finančního ohodnocení
- Standardní dovolenou doplněnou o "sickdays"
- Možnost účastnit se trendových konferencí, odborných školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Front-end Developer.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3113357  Datum zveřejnění: 26.6.2017