UX / Web specialista junior

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

UX/Web Specialista junior

Pracovní náplň:
- Tvorba UX webových stránek – návrh wire-framů a konceptů
- Zodpovědnost za nasazení schváleného konceptu na webové stránky
- Správa a kontrola obsahu webových stránek prostřednictvím CMS
- Komunikace s interním vývojovým týmem, grafiky i externí agenturou
- Reporting nadřízenému

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání (ideální pro absolventy VŠ)
- Předchozí zkušenost s tvorbou nebo správou webů
- Zkušenosti s návrhem UX a uživatelských rozhraní
- Zájem o online technologie, včetně aktuálních trendů v oblasti UX
- Znalost Google Analytics, Adobe Photoshop a Axure RP
- Základní znalost HTML/CSS
- Základní znalost angličtiny
- Týmové a pozitivní myšlení, dobré komunikační dovednosti
- Zkušenost s vedením projektů výhodou
- Schopnost učit se a dále rozvíjet

Nabízíme:
- Prostor pro vlastní inovace a nápady
- Práci na strategických projektech z oblasti automotive, které používají statisíce uživatelů
- Zázemí přední české společnosti ve svém oboru
- Práci v mladém a kreativním kolektivu, ve velmi přátelské a neformální atmosféře
- Pohyblivou pracovní dobu včetně možnosti homeoffice
- Jistotu zajímavého, pevného finančního ohodnocení
- Standardní dovolenou doplněnou o "sickdays"
- Možnost účastnit se trendových konferencí, odborných školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici UX / Web specialista junior.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3113377  Datum zveřejnění: 26.6.2017