Finanční analytik ve specializované it firmě (home office)

Futures s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Skálova 466, 511 01 Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční analytici (24136)

Pracoviště a kontakty

Firma:Futures s.r.o., IČ 27283313
Pracoviště:Futures s.r.o.-002 Kancelář Turnov, Skálova 466, 511 01 Turnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma Fundpeak nabízí zajímavou pracovní příležitost pro absolventy VŠ, kteří chtějí aktivním přístupem brzy dosáhnout rozsáhlých znalostí v oblastech alternativního investování, vývoje webových aplikací a marketingu. Budete pracovat v naší kanceláři v Turnově s možností práce z domova.
Náplň práce:
- správa informací o investičních programech (strategie, výsledky, informace o firmě), které firma dále poskytuje ve formě webové aplikace
- analýza klientských požadavků a návrh funkcí pro rozvoj firemní aplikace pro správu investičního portfolia fondů
- testování funkčnosti nově vytvořených funkcí aplikace
Požadujeme:
- pokročilou znalost angličtiny
- spolehlivost, férové jednání a nadprůměrné pracovní nasazení
- dobré organizační i komunikační schopnosti
- znalost investičních statistik výhodou
Nabízíme:
- uplatnění Vašich nápadů
- práci z domova na plný nebo částečný úvazek
- práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů
Fundpeak vyvíjí webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování. Firma má především zahraniční klienty.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11167870737

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní