Soustružník/montážní práce

G.A.M. HEAT spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
Jiřího Šotky 1106, 271 01 Nové Strašecí, Okres Rakovník
plný úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech (72)

Pracoviště a kontakty

Firma:G.A.M. HEAT spol. s r. o., IČ 14799456
Pracoviště:G.A.M. HEAT spol. s.r.o.- pracoviště, Jiřího Šotky 1106, 271 01 Nové Strašecí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vaším úkolem bude: znalost seřízení a obsluhy konvenčních soustružnických strojů. schopnost samostatného provádění prací nutných při strojním obrábění materiálu soustružením, vrtáním, vyvrtáváním, vystružováním apod. montážní práce. obsluha pracovních strojů
Požadujeme: nejlépe vyučení v oboru, manuální zručnost, fyzická zdatnost, schopnost aktivní práce v týmu
Nabízíme: atraktivní finanční ohodnocení, práce v úspěšné a stabilní společnosti, možnost dalšího rozvoje a vzdělávání, nástup možný ihned
Kontakt: pí. Pavlína Tomášek, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Nové Strašecí

Poslední změna:2015-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rakovník

číslo volného místa: 9096820730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou