Obchodník po telefonu/ Telesales operátor

G.O.T. Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního lídra v oblasti online zprostředkování obchodu, hledáme nové kolegy a kolegyně pro telefonní prodej produktů společnosti.

Na této pozici budete zajišťovat:
- aktivní prodej a uzavírání obchodů,
- poradenství zákazníkům a výběr nejvhodnějších řešení,
- speciální prodejní kampaně do malých a středních firem,
- práci s interním systémem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na této pozici vám nabízíme:
- atraktivní práci na HPP pro jedničku na trhu,
- jistotu základní mzdy 15 000,- Kč + provize z prodeje,
- obchodní a produktová školení, podporu a rozvoj (trénink, koučování),
- osobní a profesní růst,
- možnost kariérního postupu na pozici senior operátor, teamleader,
- přátelský kolektiv pracovníků a moderní zázemí společnosti,
- volné víkendy a svátky,
- zajímavé motivační a teambuildingové programy,
- příspěvky na stravování a další firemní benefity.

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis, foto a motivační dopis pod značkou "Telesales" na emailovou adresu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Přední lídr v oblasti online businessu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš ideální kandidát:
- je minimálně středoškolsky vzdělaný,
- má přirozený obchodní talent,
- jeho komunikační schopnosti v českém jazyce jsou na výborné úrovni,
- má příjemné a asertivní vystupování,
- je samostatný, aktivní, motivovaný dosahovat obchodních výsledků a dále se profesně i osobně rozvíjet,
- hravě si poradí se základním software na PC.

Předchozí zkušenost s aktivním prodejem po telefonu je výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost zabývající se rozvojem managementu a náborem zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1823208  Datum zveřejnění: 2.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 40000 Kč/měsíc