Koordinátor servisního oddělení obráběcích strojů

G.O.T. Consulting, s.r.o.

Místo práce
Holoubkov 79, Okres Rokycany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost TGS nástroje-stroje-technologické služby, s.r.o., která je předním dodavatelem CNC strojů a nástrojů pro třískové obrábění kovů v České Republice a na Slovensku, hledáme do stávajícího týmu kolegu na pozici: DISPEČER SERVISU

Vaším hlavním úkolem bude každodenní operativní vedení kolektivu servisních techniků a plánování servisních zásahů v závislosti na požadavcích zákazníků. Dále budete zajišťovat komunikaci se zákazníky společnosti, řešit reklamace a vytvářet plán servisních zásahů. Budete spolupracovat s obchodními zástupci společnosti a dodavateli, jak tuzemskými, tak i zahraničními. Vaším dalším úkolem bude motivace týmu podřízených, kontrola jejich práce a jejich hodnocení. Budete se rovněž podílet na vyhodnocování a přípravě zkvalitnění jednotlivých činností servisního oddělení.

Bližší informace o společnosti naleznete na www.tgs.cz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dokážeme ocenit Vaši snahu a proto nabízíme:
- zajímavou finanční odměnu, prostor pro seberealizaci a jistotu zaměstnání na HPP u stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí,
- nadstandardní technické zázemí, pracovní podmínky a vybavení pro práci (služební vůz, PC a telefon),
- další vzdělávání a profesní růst,
- komplexní odbornou podporu a poradenství ze strany kolegů.

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis, foto a motivační dopis na e-mail [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost TGS působí od roku 1991 jako dodavatel širokého portfolia strojů a nástrojů pro třískové obrábění kovů. Více informací o společnosti naleznete na www.tgs.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš ideální kandidát
- je výrazná vůdčí osobnost se zkušeností s vedením menšího kolektivu,
- má minimálně středoškolské vzdělání, nebo odborné vyučení s maturitou (nejlépe technického směru),
- má předchozí zkušenost s třískovým obráběním,
- ovládá práci na PC (MS Office),
- vlastní řidičské oprávnění skupiny B,
- je ochotný cestovat po ČR i zahraničí,
- dokáže aktivně komunikovat v AJ,
- je samostatný v rozhodování a jednání,
- je ochotný učit se a sledovat technický vývoj.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost zabývající se rozvojem managementu a náborem zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1945518  Datum zveřejnění: 26.1.2015