Referent prodeje spotřebního materiálu

G.O.T. Consulting, s.r.o.

Místo práce
Říčany, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá prodejem elektroerozivních obráběcích strojů, hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici prodejce spotřebního materiálu.

Na této pozici bude Vaším hlavním úkolem telefonický prodej svěřeného sortimentu (řezacích drátů, filtrů, grafitů, trubiček, apod.) Budete udržovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy se stávajícími zákazníky v oblasti přesného strojírenství. Zároveň budete aktivně vyhledávat a získávat zákazníky nové.
Dále bude Vaším úkolem zpracovávání poptávek, vytváření cenových nabídek a evidence objednávek prostřednictvím informačního systému. Budete spolupracovat se skladem a logistikou na dopravě zboží k zákazníkům, evidovat a objednávat zboží s ohledem na stav zásob a zajišťovat s tím související komunikaci se zákazníky a zahraničními dodavateli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* zaměstnání ve stabilní úspěšné firmě se silným finančním zázemím
* hlavní pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou
* zajímavou a různorodou práci v rozvíjejícím se oboru
* zaškolení a přátelský kolektiv
* motivující ohodnocení dobré práce
* možnost přechodu na přímý prodej u zákazníků (služební vůz)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zaměstnavatel je tradičním prodejcem elektroerozivních strojů v České republice a na Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideální kandidát/ka
* má zkušenosti s prodejem průmyslovým zákazníkům ve strojírenství
* má velmi dobré komunikační dovednosti
* je schopný/á telefonické i písemné komunikace v angličtině
* má dobrou znalost práce s MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost zabývající se rozvojem managementu a náborem zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2098006  Datum zveřejnění: 17.8.2015