Asistent/ka servisu a výroby

G.O.T. Consulting, s.r.o.

Místo práce
Černokostelecká 2246, 251 01 Říčany, Praha - východ
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici bude Vaším hlavním úkolem koordinace činností servisního oddělení a výroby. Budete se podílet na plánování, přípravě a organizaci servisních zásahů pro instalaci, opravu či údržbu elektroerozivních obráběcích strojů u zákazníků.
Dále budete pracovat jako asistent/ka vedoucího oddělení a zjišťovat související administrativní agendu. Vaším úkolem bude příprava odpovídajích podkladů a jejich evidence v příslušném SW, objednávání a distribuce náhradních dílů a jejich fakturace nebo organizace služebních cest. Zejména pak budete zajišťovat každodenní komunikaci s výrobou a dodavateli v zahraničí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* zaměstnání ve stabilní úspěšné firmě se silným finančním zázemím
* zkrácený pracovní úvazek (0,6 – 0,8 úvazku) na dobu určitou
* zajímavou a různorodou práci v rozvíjejícím se oboru
* zaškolení a přátelský kolektiv
* motivující ohodnocení dobré práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Přední česká společnost, která se zabývá prodejem elektroerozivních obráběcích strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideální kandidát/ka:
* má výborné organizační schopnosti a time management
* má velmi dobré komunikační dovednosti
* je schopný/á telefonické i písemné komunikace v angličtině
* má dobrou znalost práce s MS Office, výhodou je znalost SW K2 a/nebo Flores
* má základní znalost účetnictví (fakturace, objednávky)
* vlastní řidičský průkaz skupiny B
* významnou výhodou je technická zdatnost a znalost strojů a zařízení pro elektroerozivní obrábění

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost zabývající se rozvojem managementu a náborem zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2116129  Datum zveřejnění: 21.5.2015