Obchodní zástupce pro normalizované díly

G.O.T. Consulting, s.r.o.

Místo práce
Zahradní 229, 789 69 Postřelmov, Okres Šumperk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, PENTA TRADING, spol. s.r.o., předního českého dodavatele elektroerozivních obráběcích strojů, hledáme zkušené obchodníky na pozici Obchodního zástupce pro normalizované díly.

Na této pozici budete udržovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy se stávajícími zákazníky v oblasti normalizovaných dílů. Dále budete budovat nové obchodní příležitosti a spolupracovat s obchodníky prodávajícími elektroerozivní obráběcí stroje. Samostatně povedete obchodní jednání, budete vytvářet nabídky a uzavírat smlouvy se zákazníky. Součástí Vaší práce bude také jednání s dodavateli a administrativní činnost spojená s prodejem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* zaměstnání ve stabilní úspěšné firmě se silným finančním zázemím,
* trvalý pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou,
* zajímavou a různorodou práci v rozvíjejícím se oboru,
* zaškolení a přátelský kolektiv,
* motivující platové ohodnocení dobré práce,
* osobní automobil i k soukromému užívání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost PENTA TRADING, spol. s.r.o. je tradičním prodejcem elektroerozivních strojů v České republice a na Slovensku.

Bližší informace o společnosti naleznete na www.penta-edm.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, stojírenství, prodej

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš ideální kandidát:
* má předchozí zkušenost s prodejem v oblasti strojírenství,
* ovládá práci na PC (MS Office),
* rád se učí novým věcem,
* je ochotný cestovat v rámci ČR (řidičské zkušenosti a ŘP skupiny B jsou podmínkou),
* má dobré komunikační dovednosti.

Výhodou jsou kontakty v oboru a znalost problematiky strojů a nástrojů pro obrábění kovů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost zabývající se rozvojem managementu a náborem zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2127733  Datum zveřejnění: 3.6.2015