Produktový specialista pro fyzikální pomůcky a dataloggery

G.O.T. Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, CONATEX-DIDACTIC, významného dodavatele učebních pomůcek pro přírodovědné předměty (www.conatex.cz), hledáme nového kolegu na pozici produktový specialista pro fyzikální pomůcky a dataloggery.

Na této pozici budete propagovat prostřednictvím katalogu a internetových stránek fyzikální učební pomůcky a pomůcky pro datalogging společnosti CONATEX-DIDACTIC a podílet se tak zviditelnění vybraných produktů společnosti a budování nových obchodních vztahů se zákazníky v oblasti prodeje učebních pomůcek pro přírodovědné obory. Vaším úkolem bude zprostředkovávat informace zákazníkům o těchto produktech a zajišťovat komunikaci s dodavateli a centrálou společnosti v Německu. Dále se budete podílet na tvorbě nového katalogu, překladech návodů k učebním pomůckám a organizovat workshopy u zákazníků na školách všech stupňů, včetně univerzit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* zaměstnání ve stabilní úspěšné firmě se silným finančním zázemím, která je součástí evropského koncernu se sídlem v Německu,
* náplň práce v expandující oblasti trhu s vysokou přidanou hodnotou,
* pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou a možností dalšího rozvoje,
* zajímavou a různorodou práci v oboru výuky přírodních věd,
* zaškolení a přátelský kolektiv,
* motivující platové ohodnocení dobré práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Základní, střední, vysoké školy

Zaměstnavatel je významným dodavatelem učebních pomůcek pro přírodovědné předměty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš ideální kandidát/ka:
* má znalost fyziky a orientuje se v ostatních přírodních vědách (studium na vysokoškolské úrovni výhodou),
* je schopný/á telefonické i písemné komunikace v němčině (angličtina výhodou),
* má znalost IT nástrojů (např. PhotoShop / Indesign CS6, MSOffice, SEA, SEO, Databáze 4D, programování HTML),
* rád se učí novým věcem,
* má velmi dobré komunikační dovednosti,
* má řidičský průkaz sk. B,
* předchozí praxe výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost zabývající se rozvojem managementu a náborem zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2242202  Datum zveřejnění: 1.10.2015