Java vývojář

G.O.T. Consulting, s.r.o.

Praha 4, Praha, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čeká na Vás zajímavá práce ve stabilní české společnosti. Prostředí, ve kterém není problém realizovat Vaše nápady. Umíme se rychle rozhodovat a jsme schopní nápady implementovat. Budete mít příležitost naučit se a podílet se na vývoji produktu od začátku až po jeho uvedení k zákazníkovi. Možnost rotace na jinou pracovní pozici. Hledáme začínající, ale i ostřílené kolegy se zkušenostmi.

Na této pozici se budete podílet na vývoji softwarových produktů a aplikací v jazyce java. Hlavní problematikou, kterou se budete zabývat bude analýza a návrh řešení dle požadavků kleinta, tvorba nových řešení a speciálních zákaznických aplikací.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- práce v nekorporátní stabilní české firmě
- zajímavou a samostatnou práci s velkým podílem svobody a kreativity (veřejný vývoj produktu)
- flexibilní pracovní dobu, možnost home office
- možnost práce na dálku
- zvyšování kvalifikace (školení, certifikace apod.)
- motivující finanční ohodnocení
- nadstandardní zázemí
- práce na HPP, možnost práce na ŽL

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- motivace a zájem učit se novým věcem
- zodpovědnost
- znalost programovacího jazyka Java a objektového programování
- praktická zkušenost s operačním systémem Linux nebo Unix
- vhodné i pro studenty posledních ročníků technických VŠ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost zabývající se rozvojem managementu a náborem zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2247171  Datum zveřejnění: 8.12.2017