Business Analyst

G.O.T. Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším hlavním úkolem bude identifikovat potřeby zákazníka a rozpracovávat je do podoby zadání pro tým vývojářů. Budete se podílet na dokumentaci zákaznických požadavků a plánování potřebných zdrojů. Na této pozici budete analyzovat výstupy a podílet se na tvorbě testovacích scénářů. Důležitým úkolem bude aktivní podpora projektového manažera a vývojářů v průběhu všech fází řešeného projektu (příprava, plánování, realizace, testování, předání a uvedení do provozu).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* velmi zajímavou a různorodou práci s možností profesního růstu
* motivující platové ohodnocení
* pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou na plný úvazek
* spolupráci se zkušenými kolegy
* služební telefon, notebook
* možnost částečné práce z domova (home office)
* řada atraktivních firemních benefitů (kurz angličtiny, sportovní aktivity, bazén a sauna na pracovišti, atd.)
* možnost práce na ŽL (interně) i HPP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Náš klient je přední český lídr v oblasti Identity a Access Managementu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš ideální kandidát/ka:
* má zkušenost s vývojem aplikací
* orientuje se v oblasti IT infrastruktury, databázích, programovacích jazycích
* má analytické a logické myšlení
* je pečlivý/á a cílevědomý/á
* má pokročilé komunikační dovednosti
* má předchozí zkušenosti s programováním nebo správou Linuxu (výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost zabývající se rozvojem managementu a náborem zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2281470  Datum zveřejnění: 8.10.2015