Asistent/ka finančního oddělení

G & P Quality Management s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Katovny 775, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:G & P Quality Management s.r.o., IČ 27236927, http://www.gpqm.com
Pracoviště:U Katovny 775/1, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- praxe v oboru účetnictví/firemní finance nutná, popř. alespoň vzdělání v oboru
- dobrá znalost MS Office (Excel, Word), znalost úč. programu Helios výhodou
- dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- spolehlivost, loajalitu, přesnost, odpovědnost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
- práci na poloviční úvazek, tzn. 4 hodiny denně
- při nutnosti možno po čase změnit na HPP

Vhodné i pro absolventy a osoby se zdravotním postižením (bezbariérový přístup není k dispozici), dobrý zrak a sluch je třeba.

Své životopisy zasílejte na uvedený email.

Poslední změna:2014-12-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 8180070723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Ekonomika
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Pasivní