Inspektor kontroly jakosti

G & P Quality Management s.r.o. (MPSV)

Na Roli 2405, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
5000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:G & P Quality Management s.r.o., IČ 27236927, http://www.gpqm.com
Pracoviště:G&P Quality Management (TRW), Na Roli 2405/26, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2015-03-01
Mzdové rozpětí:od 5000 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Činnosti

Zajišťovat kontrolu výrobků napoprvé dle schválených standardů kvality.
Průběžně zlepšovat cíle procesu kvality a správně určit a zaznamenat vadné/nestandardní výrobky.
Být aktivní a připravovat návrhy na zlepšení.
Neustále se snažit o osobní rozvoj a schopnost zastávat vice operací a činností.
Aktivně se zúčastňovat a zapojovat do debat o týmové činnosti.
Zajišťovat spokojenost zákazníka kontrolou výrobku včas a v požadované kvalitě.
Pracovat v souladu se zásadami bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, efektivním způsobem a v souladu s požadavky politiky G&P.
Vyplňovat požadované písemné doklady přesně a správně a předávat je včas k dalšímu zpracování.
Mzda 85,-/hod
Ochota pracovat na směny a o víkendech.
Vhodné pro studenty jako přivýdělek.
Životopis zasílejte na email: [email protected]

Poslední změna:2015-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 8381730716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity