Inspektor kvality

G & P Quality Management s.r.o. (MPSV)

Zápská 1857, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-03-31
Mzdové podmínky (brutto)
8000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:G & P Quality Management s.r.o., IČ 27236927, http://www.gpqm.com
Pracoviště:Brandýs nad Labem, Zápská 1857, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2015-03-31
Mzdové rozpětí:od 8000 do 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem
Práce ve 3-směném provozu. Kontrola kvality pro automobilový průmysl. Mzda až 110,-/hod.
V případě zájmu zasílejte životopis na email: [email protected]
Do předmětu uvádějte název pozice a lokaci.

Poslední změna:2015-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 8402390746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity