Číšníci a servírky

G plus P s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mírové náměstí 152, 412 01 Litoměřice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-10
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:G plus P s.r.o., IČ 28672771
Pracoviště:G plus P s.r.o. - pracoviště restaurace Portál, Mírové náměstí 152/25, Litoměřice-Město, 412 01 Litoměřice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-10
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: praxi v oboru, zájem o gastronomii, samostatnost, spolehlivost, částečná znalost německého nebo anglického jazyka výhodou. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou. Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese: Restaurace Portál, Mírové náměstí 152/25, Litoměřice (v době od 11:00 do 16:00 hod.).

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12646880759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou